By prosys / Píšeme / 0 Comments

Kde kúpiť plechové garáže?

Hľadáte prístrešok pre svoje auto, prípadne úložisko pre vaše veci? Dobrá voľba v tom prípade môže byť pre vás prenosná plechová garáž. Kde váš takúto garáž kúpiť?

Bazár

V prípade, ak chcete ušetriť peniaze, je jasnou voľbou kúpiť už hotovú a použitú plechovú garáž z bazáru. Aj keď výhoda je v nižšej cene, nevýhod môže byť viacero. Napríklad použitá farba vám nemusí úplne sedieť, prípadne ak by ste chceli garáž na mieru, tak takú garáž na bazáre s najväčšou pravdepodobnosťou nenájdete.

Druhý a väčší problém môže byť v doprave. Plechové garáže nie sú zrovna najmenšie a prenos plechovej garáže na váš pozemok môže byť utrpenie.

Od výrobcu

Druhou jasnejšiou voľbou pre viacerých bude skôr kúpa garáže priamo od výrobcu. Najmä ak hľadáte kvalitné plechové garáže. Aj keď cena bude o niečo vyššia, máte viacej možností na úpravu. Napríklad si môžete vybrať z viacero možností farieb a materiálu plechovej garáže. Prípadne si môžete garáž nechať dodatočne upraviť a vybrať špecifický typ strechy.

Plechová garáž sa dá napríklad vo firme eurostal.sk takto:

  • výklopná brána
  • rýny a odkvapy
  • automatická brána
  • okno
  • rôzne typy striech

Nehovoriac o tom, že výrobcovia častokrát ponúkajú dopravu a montáž zdarma, takže v podstate nemusíte nič riešiť.

Prečo zvoliť výrobcu

Aj keď teda cena je pri kúpe plechovej garáže z bazáru nizšia, odporúčali by sme radšej nejaké tie peniaze našetriť a kúpiť si skôr garáž priamo od výrobcu. Garáž vám prinesú zadarmo a rovno vám ju aj namontujú. Garáž si potom viete aj dodatočne upraviť podľa vašich požiadaviek.

By prosys / Píšeme / 0 Comments

Recenzia ohrievača Master BLP 103

Viac ako 100 kW výkonu vykurovania, to je jeden z najväčších plynových ohrievačov na trhu – Master BLP 103. Využitie vykurovacieho výkonu a spoľahlivosti plynovej jednotky spolu s vysokootáčkovým ventilátorom s elektrickým pohonom predurčuje ohrievač na rýchle a kvalitné ohrievanie aj väčších priestorov.

Silná a odolná nehrdzavejúca oceľ

Vďaka vonkajšiemu puzdru z nehrdzavejúcej ocele, robustnému vozíku s kolesami a robustným držadlám na uchopenie, táto jednotka má to, čo potrebuje pre pohodlné fungovanie aj v najtvrdších komerčných alebo priemyselných prostrediach. Rovnako tak je BLP 103 výborným pomocníkom aj v domácnostiach pretože jeho silná jednotka ohreje zvlhnuté priestory, zamrznuté steny ako aj celé pivnice a haly.

Jednoducho použiteľný a bezpečný aj napriek obrovskému výkonu

Ochrana prehriatia, tepelne chránený motor, regulátor a ďalšie doplnky ako štandard. Pre jednotku svojho rozmeru a cenovej hladiny sa BLP 103 môže pochváliť pôsobivými funkciami ako sú vysoké bezpečnostné štandardy. Patrí sem snímač teploty vzduchu, dvojitý elektroventil, termostat s prehriatím a tepelne chránený motor a regulátor, ktorý je dodávaný s poistným ventilom.

Technické informácie:

Maximálna kapacita – 103 kW

Tepelný výkon – 194 500 – 351 700 Btu / h

Vzduchový posuv – 3260 m³ / h

Spotreba paliva – 26,66 kg / h

Napájací zdroj – 220-240 / 50 V / Hz

Čistá / hrubá hmotnosť: 22,3 / 27,5 kg

Rozmery – 550x220x340 mm (D x Š x H)

Dodržiavajte všetky podmienky a bezpečnostné pokyny odporúčané výrobcom pri prevádzke  ohrievačov a pred použitím správne a vhodne zabezpečte dostatočné vetranie. Pred prevádzkou dodržiavajte všetky miestne a národné stavebné pravidlá a predpisy.

Viac informácií o Master BLP 103, príslušenstve, náhradných dieloch alebo akomkoľvek inom ohrievacom prístroji v rozsiahlom sortimente nájdete na stránke Eprofi.sk