By prosys / Píšeme / 0 Comments

Kde kúpiť plechové garáže?

Hľadáte prístrešok pre svoje auto, prípadne úložisko pre vaše veci? Dobrá voľba v tom prípade môže byť pre vás prenosná plechová garáž. Kde váš takúto garáž kúpiť?

Bazár

V prípade, ak chcete ušetriť peniaze, je jasnou voľbou kúpiť už hotovú a použitú plechovú garáž z bazáru. Aj keď výhoda je v nižšej cene, nevýhod môže byť viacero. Napríklad použitá farba vám nemusí úplne sedieť, prípadne ak by ste chceli garáž na mieru, tak takú garáž na bazáre s najväčšou pravdepodobnosťou nenájdete.

Druhý a väčší problém môže byť v doprave. Plechové garáže nie sú zrovna najmenšie a prenos plechovej garáže na váš pozemok môže byť utrpenie.

Od výrobcu

Druhou jasnejšiou voľbou pre viacerých bude skôr kúpa garáže priamo od výrobcu. Najmä ak hľadáte kvalitné plechové garáže. Aj keď cena bude o niečo vyššia, máte viacej možností na úpravu. Napríklad si môžete vybrať z viacero možností farieb a materiálu plechovej garáže. Prípadne si môžete garáž nechať dodatočne upraviť a vybrať špecifický typ strechy.

Plechová garáž sa dá napríklad vo firme eurostal.sk takto:

  • výklopná brána
  • rýny a odkvapy
  • automatická brána
  • okno
  • rôzne typy striech

Nehovoriac o tom, že výrobcovia častokrát ponúkajú dopravu a montáž zdarma, takže v podstate nemusíte nič riešiť.

Prečo zvoliť výrobcu

Aj keď teda cena je pri kúpe plechovej garáže z bazáru nizšia, odporúčali by sme radšej nejaké tie peniaze našetriť a kúpiť si skôr garáž priamo od výrobcu. Garáž vám prinesú zadarmo a rovno vám ju aj namontujú. Garáž si potom viete aj dodatočne upraviť podľa vašich požiadaviek.

Write a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *