By prosys / Píšeme / 0 Comments

Recenzia ohrievača Master BLP 103

Viac ako 100 kW výkonu vykurovania, to je jeden z najväčších plynových ohrievačov na trhu – Master BLP 103. Využitie vykurovacieho výkonu a spoľahlivosti plynovej jednotky spolu s vysokootáčkovým ventilátorom s elektrickým pohonom predurčuje ohrievač na rýchle a kvalitné ohrievanie aj väčších priestorov.

Silná a odolná nehrdzavejúca oceľ

Vďaka vonkajšiemu puzdru z nehrdzavejúcej ocele, robustnému vozíku s kolesami a robustným držadlám na uchopenie, táto jednotka má to, čo potrebuje pre pohodlné fungovanie aj v najtvrdších komerčných alebo priemyselných prostrediach. Rovnako tak je BLP 103 výborným pomocníkom aj v domácnostiach pretože jeho silná jednotka ohreje zvlhnuté priestory, zamrznuté steny ako aj celé pivnice a haly.

Jednoducho použiteľný a bezpečný aj napriek obrovskému výkonu

Ochrana prehriatia, tepelne chránený motor, regulátor a ďalšie doplnky ako štandard. Pre jednotku svojho rozmeru a cenovej hladiny sa BLP 103 môže pochváliť pôsobivými funkciami ako sú vysoké bezpečnostné štandardy. Patrí sem snímač teploty vzduchu, dvojitý elektroventil, termostat s prehriatím a tepelne chránený motor a regulátor, ktorý je dodávaný s poistným ventilom.

Technické informácie:

Maximálna kapacita – 103 kW

Tepelný výkon – 194 500 – 351 700 Btu / h

Vzduchový posuv – 3260 m³ / h

Spotreba paliva – 26,66 kg / h

Napájací zdroj – 220-240 / 50 V / Hz

Čistá / hrubá hmotnosť: 22,3 / 27,5 kg

Rozmery – 550x220x340 mm (D x Š x H)

Dodržiavajte všetky podmienky a bezpečnostné pokyny odporúčané výrobcom pri prevádzke  ohrievačov a pred použitím správne a vhodne zabezpečte dostatočné vetranie. Pred prevádzkou dodržiavajte všetky miestne a národné stavebné pravidlá a predpisy.

Viac informácií o Master BLP 103, príslušenstve, náhradných dieloch alebo akomkoľvek inom ohrievacom prístroji v rozsiahlom sortimente nájdete na stránke Eprofi.sk

Write a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *